Klub Honda Śląsk Strona Główna

Poprzedni temat «» Następny temat
gdzie na śląsku założyć LPG?
Autor Wiadomość
sebekMB  

Wysłany: 2011-03-19, 13:30   

Pół roku temu zakładałem LPG do Fiata Siena. Warsztat w Radzionkowie przy ul. Nałkowskiej(kilka metrów od dawnej szkoły górniczej), przy drodze Radzionków - Rojca - Piekary Śl. Koszt montażu i obsługa wydawały się ok, termin oczekiwania przystępny, ale nieco mnie rozczarowali przy 1 bezpłatnym przeglądzie, który czasowo trwał w tempie Ex. Może, bezpłatne po 1tys od montażu mają to do siebie że są błyskawiczne, zobacze jak będzie przy 1 płatnym i napewno podziele opiniami na forum.

FoKaa  

Wysłany: 2011-03-19, 13:35   

sebekMB, Polecam ci pojechac na Miechowice tam jest koles ktory po prostu robi profi instalacje pelno znajomych u niego zakladalo gaz, oraz sam zakladalem u niego i nigdy zadnych problemow nie mialem z poprzednimi autami.

Adres moge ci podac jutro jak bede przejezdzal obok niego.

http://honda.slask.pl/for...php?p=1959#1959

marys1  

Wysłany: 2011-03-19, 13:51   

FoKaa, - tez slyszalem o nim, znajomy tam byl na regulacji i zadowolony jest, jego znajomi tez do niego jezdza :P

Gregoryy  
www.ep-klub-forum.pl

Wysłany: 2011-03-19, 13:52   

I ja się wypowiem.

Auto Mida Gaz hmm :)

ogolnie założyli dobrze i wszystko ok ale jak sie do nich wpada na serwis to taka magia tam jest że szok mi tak gaz zrobili ze sie przełącza przy 6tys obr.

do tego spalili mi komputer sterujący gazem i się do tego nie przyznali.

Ogolnie nie polecam!!

sebekMB  

Wysłany: 2011-03-19, 14:29   

Nie mieszkałem kilka lat na Śląsku, wiele zmieniło, nowe warsztaty, dużo serwisów LPG, wulkanizacji i wszystkiego narobiło, dlatego z ostrożnością podchodze do jakichkolwiek mechaników i napewno dzięki wam, coś więcej dowiem.
Zakładając LPG w Radzionkowie, kierowałem tym że blisko i cena zaproponowana była ok, tj.w przypadku montażu do Fiata 1700zł. Po montażu wiele osób mówiło, pojechałeś do kiepskiego mechanika, żaden z niego fachowiec itp, ale po nieco ponad 6msc użytkowania instalacji nie mam zastrzeżeń, nic sie nie zepsuło i oby tak było.
Niestety warsztat nie założy instalacji do toyoty z silnikiem vvti, nawet nie wyjaśnili dlaczego, cóż, poszukam innego zakładu i napewno zapytam też w proponowanych przez was Miechowicach lub w Tarnowskich G - Strzybnicy, bo podobno też jest tam serwis LPG?

andrzej13
andrzej

Wysłany: 2011-07-06, 20:29   zbrosławice stanowczo NIE

[quote="Liero"]Sebastian jest jednym z najlepszych gaziarzy w PL,wiec watpie,ze to bedzie fuszerka..zawsze doradzi co dobrac,co zmienic itd..miasto, a czlowiek to 2 inne rzeczy :)
ul. Wolności 38
42-674 Zbrosławice
GZW Instalacje LPG
- Sebastian Sarre

Zdecydowanie odradzam!! Fachowość (w skali 10 pkt) oceniam na 5 (3-krotne wizyty z wozem gdzie Pan nie mogł nad czymś, czego nie chciał zdradzić, zapanować).

Obsługa klienta (-) 10!! - facet ma kompleksy i stara się je wyładować na klientach a w dodatku zero szacunku dla drugiej osoby!!! Facet mnie próbował zmieszać z błotem że się spóźniłem 15 min na poprawę czegoś co spierniczył mimo że informowałem tegoż druciarza sebastiana sarre o wypadku na krajówce a jechałem z innego województwa. Facet najpierw spoko że nic się dzieje ale po przyjeżdzie piana mu na twarz wyszła- jak jakiemuś pitbulowi. No i oczywiście obłudne łgarstwo z arogancją i ignorancją! Na całe szczęście zapanowałem nad sobą ! Dlatego moi drodzy odradzam!!
Co do wozu to po trzeciej próbie na razie ok.

Dzikus1992  
Dzikus1992

Wysłany: 2011-07-06, 23:12   

Polecam AutoMix w Skrzyszowie...

http://www.gazautomix.pl/

DEFENCE  

Wysłany: 2011-07-07, 05:48   

Robił ktoś na Burowcu na hallera 20c? http://www.kkl.pl
Polecacie ten warsztat?

Beiron  
Civic VI H/B

Wysłany: 2011-07-20, 19:36   

Cytat:
andrzej13,
Ostatnia wizyta: 2011-07-06, 21:26 (Minut: 2)
Wizyt: 1 Łączny czas wizyt Minut: 2
[0% z całości / 0,07 postów dziennie]
Ostatni post 2011-07-06, 21:29

Rzeczywiście wiarygodne źródło informacji o gazowniku :) jedno wejście na forum tylko po to żeby zbluzgać "konkurencję"? ---> prawie uwierzyłem :P

SebastianS  
Instalacje LPG

Wysłany: 2011-11-13, 15:23   

Ramzees napisał/a:
jezeli tylko ten sebastian zakłada w zbroslawicach to w tym miescie slyszalem ze fuszerki niesamowite mialem nawet widziec na wlasne oczy jak w bmw bylo zalozone :D:D tragedia...przeplywomierz z mixerem tak polaczony ze chyba lepiej juz na tasme klejaca by sie trzymalo :P

Witam serdecznie.

Bardzo mnie cieszy ten post, bo pokazuje jaskrawo, że jest Pan kłamcą, albo nas Pan z kimś pomylił.
NIGDY, ale to przenigdy nie zamontowaliśmy instalacji LPG na mikserze do jakiegokolwiek BMW, a do innych marek - na palcach jednej ręki (dosłownie) możnaby policzyć. Ze względu na prawidłowość technologiczną wtrysku lpg IV generacji, do zasilania gazem silników fabrycznie wyposażonych we wtrysk benzyny, używamy wyłącznie systemów IV generacji, a pozostałe auta - najczęściej odsyłamy mniej obłożonym robotą warsztatom z którymi jesteśmy zaprzyjaźnieni.

Tak więc niech treść zacytowanego postu świadczy nie o nas, a o jego autorze.
Dziękuję za uwagę.
tel 663 082 622

SebastianS  
Instalacje LPG

Wysłany: 2011-11-13, 15:26   

Beiron napisał/a:
Cytat:
andrzej13,

Rzeczywiście wiarygodne źródło informacji o gazowniku :) jedno wejście na forum tylko po to żeby zbluzgać "konkurencję"? ---> prawie uwierzyłem :P

Spokojnie :-)

Na gazeo.pl post o identycznej treści się ukazał, a przepytany o okoliczności rzekomych zdarzeń autor postu nie raczył więcej się odezwać.
Takie rzeczy mnie nie ruszają, kolesi którzy dyszą zawiścią zawsze się trochę znajdzie.
Co widać również w poście powyżej, gdzie ludzie widzą nawet miksery od nas w beemkach :mrgreen:
tel 663 082 622

SebastianS  
Instalacje LPG

Wysłany: 2011-11-13, 15:32   

myszka20221 napisał/a:
rafalb33, no wlasnie niestety oni mi zje.....li honde, kable niezabezpieczone dziury zostawione bez zabezpieczenia i problemy po zalozeniu LPG bo sami nie umieli sobie dac z tym rady, zwalali na silnik ale po wymianie na nowa czesc( gdzie tylko stracilam kase) dalej mialam te same problemy. Po wyjeciu gazu zaczely byc problemy z obrotami, cylindrami, zaworami, przepustnica. Nic tylko partacze jakich malo, koles jest madry w gebie a ze zwyklym d15b2 nie umie dac sobie rady, jak nawet nie wiedzial gdzie jest wtyczka do czytania bledow a taki madry byl. Mi sie noz w kieszeni otwiera jak o nich slysze bo 3 razy w miesiacu jedzilam przez pol roku do nich na ustawianie itp i az sami wymiekli.

Z kontekstu Pana wypowiedzi nie wynika jednoznacznie, o jakim warsztacie Pan mówi - mam nadzieję, że nie o przewiajającym się w wypowiedziach naszym, bo w całej karierze nie zdemontowaliśmy ani jednej instalacji gazowej.
tel 663 082 622

saimon  

Wysłany: 2012-10-08, 20:19   

Jarzomb napisał/a:
To ja polecam AUTO-MIX we Skrzyszowie koło Jastrzębia Zdroju. Porządnie założona instalacja, profesjonalna obsługa, raty, auto zastępcze.

miałem kiedys w auto mixie zakładana instalacje i auto zostało rozwalone przez pracownikow jak przyjechałem po odbior auta to go nie było na terenie warsztatu dopiergo go zobaczyłem jak zgłosiłem kradziez samochodu przez auto mix p klapucha przywiezli go na lawecie heheh

robert-robus

Wysłany: 2012-10-09, 12:18   

Ja osobiście polecam Eko-Car w Jastrzębiu Zdroju. Fakt może nie należą do najtańszych ale robią fachowo i profesionalnie zakładałem w tamtym roku i teraz właśnie jadę na okresowy przegląd. Kompletnie nic się nie dzieje. I plusem jest to że robią pomiar na hamowni w cenie na gazie i na benzynie. Pozdro. http://www.eko-car.com/

Ramzees  

Wysłany: 2012-10-16, 16:16   

SebastianS napisał/a:
Beiron napisał/a:
Cytat:
andrzej13,

Spokojnie :-)

Na gazeo.pl post o identycznej treści się ukazał, a przepytany o okoliczności rzekomych zdarzeń autor postu nie raczył więcej się odezwać.
Takie rzeczy mnie nie ruszają, kolesi którzy dyszą zawiścią zawsze się trochę znajdzie.
Co widać również w poście powyżej, gdzie ludzie widzą nawet miksery od nas w beemkach :mrgreen:

tak zgadza sie nastapila pomylka, juz nawet nie pamietam gdzie to bylo zakladane bo auto kolega juz dawno sprzedal.

Sebastian ostatnimi czasu pomogl mi mailowo z doradztwem i jakos nie ujrzalem tak jak inni pisza aktu pitbula... bez problemu odpisal i doradzil :)

Co do zakladania gazu widzialem postatnio m3 zagazowane wlasnie w tamtym roku i Sebastiana i kierowca twierdzi ze sie spisuje elegenacko a pod maska porzadek w instalacji lpg :) zaniedlugo wybiore sie na przeglad instalacji do sebastiana to zdam relacje o ile auta nie sprzedam wczesniej :P

Odpowiedz do tematu